Oferty pracy

W chwili obecnej dla Naszego Klienta, jednego z wiodących producentów na rynku systemów magazynowania poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego.

Zadania:

  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych,

  • prowadzenie negocjacji handlowych zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży,

  • rozbudowa bazy klientów,

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

  • przeprowadzanie analiz i tworzenie raportów,

  • udzielanie klientom technicznego wsparcia i doradztwa.

Cechy idealnego kandydata:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,

  • ogólna znajomość zagadnień technicznych (mile widziana z branży systemów magazynowych, linii produkcyjnych itp.),

  • samodzielność w działaniu,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • silna motywacja do rozwoju i realizacji celów.

Firma oferuje pracownikom:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • szkolenia wdrożeniowe,

  • pracę w rozwijającym się środowisku,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • szereg możliwości rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Kontakt:

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - https://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikuj

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nasza marka znana jest już od kilkunastu lat!