Oferty pracy

Krotoszyn

Dla naszego Klienta firmy BOLSIUS, lidera w branży produkcji świec o stabilnej pozycji na rynku, zatrudniającego ponad 900 pracowników, eksportującego swoje produkty do ponad 50 krajów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżyniera Proces

Zadania:

    • dozór techniczny nad podległymi liniami produkcyjnymi

    • przeprowadzanie analiz procesu produkcyjnego

    • koordynowanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego nowych produktów

    • prowadzenie i weryfikacja dokumentacji inżynieryjnej,

    • współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju linii produkcyjnych

    • tworzenie wytycznych do procesu Bill of Process

    • współudział w tworzeniu kosztorysów produkcji

    • rozwijanie i wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego

    • rozwiązywanie problemów na linii produkcyjnej

    • prowadzenie analiz zdolności procesu w odniesieniu do wymagań konstrukcyjnych, wydajnościowych, jakościowych

Cechy idealnego kandydata:

    • wykształcenie techniczne - Inżynier mechanik

    • doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera produkcji

    • uzdolnienia analityczne

    • znajomość języka angielskiego

    • umiejętność pracy w zespołach

    • komunikatywność

    • znajomość i rozumienie filozofii Lean Manufacturing

Firma oferuje pracownikom:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • stałe godziny pracy

    • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:

Stanowisko: Inżynier Procesu

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - https://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikuj

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Spróbuj odwrotnie: dopasuj twój biznes do kompetencji utalentowanych pracowników