Kalendarium wydarzeń 2013-2014

Ostatni rok obfitował w wiele wydarzeń społecznych, w których z ogromną przyjemnością wzięliśmy udział. Jako firma zajmująca się doradztwem personalnym bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania, które wpływają na otaczających nas ludzi i środowisko. Wiemy jak ważne jest wsparcie, dlatego pomagamy osobom, które z różnych powodów, nie mogą odnaleźć się na rynku pracy. Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tak wiele zaproszeń do wzięcia udziału w ciekawych i ważnych projektach. Cieszymy się , że możemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Głęboko wierzymy w to, że nasze działania pomogą wielu osobom odmienić życie i dadzą motywację do rozwoju kariery zawodowej.

Zaprosili nas:

Marzec 2014

• Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Humanistycznych

Wiemy dobrze, że w dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo wymagający. Pracodawcy poszukują osób z doświadczeniem, a młodzi ludzie na początku swej drogi zawodowej, zazwyczaj nie mają możliwości jego zdobycia. Dlatego wspólnie z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza podczas „III Targów Pracy i Rozwoju”, udzielaliśmy wielu cennych wskazówek dotyczących rynku pracy. Nasza firma stara się pokazać studentom jakie mają możliwości i jak je mogą wykorzystać, dlatego mieli oni okazję dowiedzenia się o specyfice branży HR i zostawienia swojego cv. Jesteśmy otwarci na praktykantów.

• Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Nasza dyrekcja i konsultanci stale podnoszą swoje kwalifikację, aby w jak najlepszy i najbardziej profesjonalny sposób doradzać swoim klientom. Dyrektor Bogusław Głowacki został zaproszony na Konferencję PARP. Działania tej Agencji opierają się na „stymulowaniu i kreowaniu postaw przedsiębiorczości”. Ważną cechą dzisiejszego biznesu jest konkurencyjność. Zasoby naszej firmy w postaci wiedzy i kompetencji sprawiają, że poziom naszej konkurencyjności wzrasta., tym bardziej, że Dyrektor Głowacki został Ekspertem Regionalnym ds. Zarządzania Kompetencjami. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Ogólnopolski Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. 2014

W tym roku odbyła się XI edycja tego największego festiwalu biznesowego w Polsce, organizowanego przez studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce- Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Podczas festiwalu odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, szkolenia i inspirujące warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. W tym roku zaproszenie na to wydarzenie otrzymała pani Monika Zientecka, współpracująca z nami psycholog-coach, która poprowadziła warsztat „ Wprowadzenie do coachingu”.

• Projekt Dress for Success

Bardzo ciekawym wydarzeniem była kolejna edycja projektu Dress for Succcess. DFS to organizacja non-profit, która działa na rzecz niezależności finansowej kobiet pokrzywdzonych przez los i długotrwale bezrobotnych poprzez zapewnienie stroju do pracy i wsparcia w rozwoju zawodowym. Gośćmi tego projektu są kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy. W tym roku gośćmi były panie: Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Kulczyk i Solange Olszewska. Do tak pięknej inicjatywy została zaproszona pani Dyrektor Bożena Głowacka, która poprowadziła dla kobiet warsztat podczas którego opowiedziała o skutecznych metodach poszukiwania pracy.

Luty 2014

Jesteśmy oryginalni i mamy wiele pasji, jedną z nich jest sztuką. Na ścianach naszej firmy zawisły prace młodego artysty Dawida Brzostka. Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z jego twórczością, zapraszamy na jego stronę internetową: www.dawidbrzostek.pl.

Styczeń 2014

• AIESEC Polska

AIESEC to największa organizacja studencka na świecie, obecna w ponad 124 krajach i zrzeszająca ponad 86000 członków. Celem organizacji jest dotarcie do utalentowanych, młodych ludzi w ramach międzynarodowego programu praktyk. AIESEC szkoli przyszłych liderów firm i daje możliwość rozwoju. W tym roku wielu liderów skończyło swoją kadencję w stowarzyszeniu. W ramach outplacementu ,firma Personnel College poprowadziła warsztat „Kurs na sukces na rynku pracy”.

Październik – Listopad 2013

• Projekt Dress for Success

Dyrektor Bożena Głowacka już po raz kolejny została zaproszona na galę DFS, aby mogła podzielić się swoim doświadczeniem i dać choćby „kawałek swojej sukni”, która pomogłaby kobietom poczuć się lepiej i pewnej zarówno z życiu prywatnym jak i zawodowym.

• Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Studiów Edukacyjnych.

Wiemy dobrze, jak ważna jest nauka na dobrej uczelni. Jedną z nich z pewnością jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu który zaprasza nas do współpracy. Pani Dyrektor jako dyplomowana psycholog poprowadziła ćwiczenia dla studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych.

Marzec 2013

• Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa

Stowarzyszenie to jest największą apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszającą studentów i młodych adeptów prawa. Jej wizja to : “Sprawiedliwy świat gdzie szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową “. Konsultanci Personnel College zostali zaproszeni na IX Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych, podczas których poprowadzili warsztaty.

    NIE PRZECZYTASZ W SIECI

    Bogusław Głowacki coach HRM Personnel College WYWIAD PROJEKCYJNY ( rozmowa kwalifikacyjna projekcyjno-transakcyjna ) W większości rekrutacji podst...
    Jesteś managerem, finansistą, prawnikiem , HRM – owcem ,specjalistą…… . Twoja praca polega głównie na efektywnej komunikacji, przekazyw...
    „Szanowni Państwo, IDZIE WOJNA. Niedługo wejdzie na rynek usług rekrutacyjnych system manBase. Jest to pierwsza na rynku wyszukiwarka kompetencji...

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Twój rozwój, Nasza satysfakcja!

Facebook Icon