CSR

Jako firma zajmująca się doradztwem personalnym bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze działania, które wpływają na otaczających nas ludzi i środowisko. Wiemy jak ważne jest wsparcie, dlatego pomagamy osobom, które z różnych powodów, nie mogą odnaleźć się na rynku pracy. Jest nam niezmiernie miło, że otrzymaliśmy tak wiele zaproszeń do wzięcia udziału w ciekawych i ważnych projektach. Cieszymy się , że możemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Głęboko wierzymy w to, że nasze działania pomogą wielu osobom odmienić życie i dadzą motywację do rozwoju kariery zawodowej.

Zaprosili nas:

Marzec 2014

• Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Humanistycznych

Wiemy dobrze, że w dzisiejszych czasach rynek pracy jest bardzo wymagający. Pracodawcy poszukują osób z doświadczeniem, a młodzi ludzie na początku swej drogi zawodowej, zazwyczaj nie mają możliwości jego zdobycia. Dlatego wspólnie z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza podczas „III Targów Pracy i Rozwoju”, udzielaliśmy wielu cennych wskazówek dotyczących rynku pracy. Nasza firma stara się pokazać studentom jakie mają możliwości i jak je mogą wykorzystać, dlatego mieli oni okazję dowiedzenia się o specyfice branży HR i zostawienia swojego cv. Jesteśmy otwarci na praktykantów.

• Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Nasza dyrekcja i konsultanci stale podnoszą swoje kwalifikację, aby w jak najlepszy i najbardziej profesjonalny sposób doradzać swoim klientom. Dyrektor Bogusław Głowacki został zaproszony na Konferencję PARP. Działania tej Agencji opierają się na „stymulowaniu i kreowaniu postaw przedsiębiorczości”. Ważną cechą dzisiejszego biznesu jest konkurencyjność. Zasoby naszej firmy w postaci wiedzy i kompetencji sprawiają, że poziom naszej konkurencyjności wzrasta., tym bardziej, że Dyrektor Głowacki został Ekspertem Regionalnym ds. Zarządzania Kompetencjami. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Ogólnopolski Festiwal BOSS – Rozwój. Kariera. Sukces. 2014

W tym roku odbyła się XI edycja tego największego festiwalu biznesowego w Polsce, organizowanego przez studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce- Fundację Studenckie Forum Business Centre Club. Podczas festiwalu odbywają się konferencje, debaty, panele dyskusyjne, szkolenia i inspirujące warsztaty. Gośćmi Festiwalu są osoby, które osiągnęły znaczący sukces zawodowy. W tym roku zaproszenie na to wydarzenie otrzymała pani Monika Zientecka, współpracująca z nami psycholog-coach, która poprowadziła warsztat „ Wprowadzenie do coachingu”.

• Projekt Dress for Success

Bardzo ciekawym wydarzeniem była kolejna edycja projektu Dress for Succcess. DFS to organizacja non-profit, która działa na rzecz niezależności finansowej kobiet pokrzywdzonych przez los i długotrwale bezrobotnych poprzez zapewnienie stroju do pracy i wsparcia w rozwoju zawodowym. Gośćmi tego projektu są kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy. W tym roku gośćmi były panie: Jolanta Kwaśniewska, Grażyna Kulczyk i Solange Olszewska. Do tak pięknej inicjatywy została zaproszona pani Dyrektor Bożena Głowacka, która poprowadziła dla kobiet warsztat podczas którego opowiedziała o skutecznych metodach poszukiwania pracy.

Luty 2014

Jesteśmy oryginalni i mamy wiele pasji, jedną z nich jest sztuką. Na ścianach naszej firmy zawisły prace młodego artysty Dawida Brzostka. Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z jego twórczością, zapraszamy na jego stronę internetową: www.dawidbrzostek.pl.

Styczeń 2014

• AIESEC Polska

AIESEC to największa organizacja studencka na świecie, obecna w ponad 124 krajach i zrzeszająca ponad 86000 członków. Celem organizacji jest dotarcie do utalentowanych, młodych ludzi w ramach międzynarodowego programu praktyk. AIESEC szkoli przyszłych liderów firm i daje możliwość rozwoju. W tym roku wielu liderów skończyło swoją kadencję w stowarzyszeniu. W ramach outplacementu ,firma Personnel College poprowadziła warsztat „Kurs na sukces na rynku pracy”.

Październik – Listopad 2013

• Projekt Dress for Success

Dyrektor Bożena Głowacka już po raz kolejny została zaproszona na galę DFS, aby mogła podzielić się swoim doświadczeniem i dać choćby „kawałek swojej sukni”, która pomogłaby kobietom poczuć się lepiej i pewnej zarówno z życiu prywatnym jak i zawodowym.

• Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Studiów Edukacyjnych.

Wiemy dobrze, jak ważna jest nauka na dobrej uczelni. Jedną z nich z pewnością jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu który zaprasza nas do współpracy. Pani Dyrektor jako dyplomowana psycholog poprowadziła ćwiczenia dla studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych.

Marzec 2013

• Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa

Stowarzyszenie to jest największą apolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszającą studentów i młodych adeptów prawa. Jej wizja to : „Sprawiedliwy świat gdzie szanuje się godność ludzką i różnorodność kulturową „. Konsultanci Personnel College zostali zaproszeni na IX Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych, podczas których poprowadzili warsztaty.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Spróbuj odwrotnie: dopasuj twój biznes do kompetencji utalentowanych pracowników

Facebook Icon