Serwis ogłoszeniowy

Serwis ogłoszeniowy

Państwa ogłoszenia taniej!

Serwis ogłoszeniowy firmy Personnel College zapewnia kompleksową obsługę. Nasi konsultanci pomagają Państwu w zakresie przygotowania planu kampanii, wyboru mediów, przygotowania graficznego ogłoszenia, oraz treści. Na życzenie klienta, możliwe jest wzbogacenie usługi o wstępną segregację i selekcję lub weryfikację zgłoszonych aplikacji i kandydatur. Weryfikacja obejmuje wywiady z kandydatami i krótkie opinie pisemne. Publikacja ogłoszeń za pośrednictwem naszego serwisu zapewnia zatem sprawną i skuteczną obsługę zgłoszeń.

… w prasie ….

Ogłoszenia ukazywać się będą przede wszystkim w dodatku Praca Gazety Wyborczej w wybranych regionach Polski. W zależności od potrzeb klienta ogłoszenie może mieć formę:

 • anonimową – w treści ogłoszenia nie ma informacji teleadresowych pracodawcy ani jego logo, aplikacje przysyłane są na adres firmy Personnel College, skąd są odsyłane do klienta,
 • jawną – treść ogłoszenia zawiera pełne informacje o firmie, aplikacje przysyłane są bezpośrednio pod adres klienta,
 • połączoną – w ogłoszeniu zamieszczone jest tylko logo klienta, aplikacje przysyłane są na adres Personnel College.

…na stronach internetowych…

 • … naszej firmy
  Tak jak w przypadku poprzedniego modułu ogłoszenie może być anonimowe lub jawne. Oferujemy Państwu dwie formy zamieszczania ogłoszeń na naszych stronach :

  • Wpis automatyczny: dzięki nadanemu loginowi i hasłu posiadają Państwo dostęp do swojego profilu serwisu ogłoszeniowego, gdzie mogą Państwo sami zamieszczać, edytować i usuwać ogłoszenia. Informacje o poszukiwaniu pracownika pojawiają się na naszych stronach automatycznie.
  • Layout: dla klienta przygotowywana jest specjalna szata graficzna (zawierająca m.in. logo) w której będą ukazywać się ogłoszenia. Treści ogłoszeń zamieszczane są przez naszych pracowników zgodnie z nadesłanymi przez Państwa wytycznymi. Aplikacje mogą być przysyłane bezpośrednio pod adres umieszczony w layoucie – w zależności od potrzeb – nasz lub klienta.
 • …na portalach współpracujących z nami stronami
  Wybrany do współpracy z Państwem konsultant zajmuje się zamieszczeniem ogłoszeń w interesujących Państwa portalach.

Zapraszamy do współpracy!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Nasza marka znana jest już od kilkunastu lat!

Facebook Icon