Oferty pracy

Dla naszego Klienta, dużej prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • realizacja planu produkcyjnego,
  • organizacja pracy zespołu oraz nadzór na wykonywaniem zadań produkcyjnych,
  • bieżąca eliminacja nieprawidłowości w procesach produkcyjnych,
  • szkolenie pracowników, ich motywacja oraz optymalizacja pracy,
  • dbanie o ład i porządek na hali produkcyjnej oraz przestrzeganie zasad BHP.

Cechy idealnego kandydata:

  • wykształcenia min. średniego,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym,
  • doświadczenia w zarządzaniu brygadą min. 3 lata,
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
  • zaangażowania, sumienności oraz dobrej organizacji pracy.

Firma oferuje pracownikom:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • karta Multisport,
  • dobre warunki finansowe.

Kontakt:

Stanowisko: Lider Zmiany Produkcyjnej

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty. Informacji udzielamy telefonicznie. Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy dziś i w przyszłości? Wpisz się dodatkowo do naszej bazy danych - https://www.perscoll.com.pl/ankieta/ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Aplikuj

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Personnel College - konsulting dostosowany do kultury Twojej organizacji